Stichting Ouderenraad Hoorn
Vrij zijn is pas het begin – ontdek wat er nog méér kan
Sta je aan de vooravond van je pensioen, werk je niet meer of heb je veel vrije tijd? Dan is dit hét moment om te ontdekken wat er allemaal mogelijk is in Hoorn, Zwaag en Blokker in deze nieuwe fase van je leven. Op donderdag 30 oktober opent de Stichting Ouderenraad Hoorn in cultureel centrum De Plataan in Zwaag een wereld aan leuke, zinvolle en verrassende activiteiten voor ouderen.
Laat je inspireren door boeiende sprekers!
Cultuur in Hoorn
Wat is er allemaal te doen op cultureel gebied? Véél. Hoorn zit boordevol initiatieven en creativiteit. Hoe kun je hiervan genieten, meedoen of meewerken misschien? Of vrijwilliger worden bij lokale initiatieven? Janine Slijkhuis, directeur Theater Het Pakhuis vertelt je er alles over.
Wonen als je ouder wordt
Denk je erover om anders te gaan wonen? Wat is er mogelijk? Woongemeenschappen, hofjes, levensloopbestendige appartementen…Welke initiatieven zijn er in Hoorn? Annika Bras, programmaregisseur bij Intermaris licht mogelijkheden én plannen in onze gemeente toe.
Blijf fit en actief!
Bewegen is belangrijk. Lekker fit en soepel blijven. En het leukste is natuurlijk om dat samen met anderen te doen. Diverse sportaanbieders laten op deze themamiddag zien welk sportaanbod er is voor ouderen. Van simpel samen bewegen tot hockey voor ouderen. Goed voor je lijf en je sociale contacten. Geen sportfan? Actief blijf je ook door lid te worden van andere clubs, zoals een biljart- of bridgeclub. Hou je je hersenen lekker bezig! Op deze themamiddag leer je er alles over en zijn er leuke aanbiedingen, zoals bv. gratis biljartlessen.
Single en op zoek naar liefde?
Misschien ben je op dit moment single en op (al of niet actief) zoek naar een (nieuwe) partner. Peter de Wit vertelt op een luchtige, inspirerende manier hoe je als 60-plusser (opnieuw) de liefde kunt vinden. Mét praktische tips! Leuk om te horen en wie weet wat je ervan opsteekt
Mis het niet!
Kom langs, laat je verrassen en ontdek hoe leuk het leven na je pensioen kan zijn.
Toegang, hapjes & drankjes gratis en er is volop ruimte voor vragen, ontmoetingen en gezelligheid.
Donderdag 30 oktober van 14.00 tot 16.00 uur
in de Plataan in Zwaag